دسته‌بندی نشده

اهمیت رهبری در پیشبرد سازمان‌های فروش

یادداشتی از استاد علی کریمی، کارآفرین صنعت بیمه

دل‌نوشته‌های شماره قبلی در چگونگی پرورش و تبدیل انسان‌های معمولی به رهبرانی کامل و مسئولیت‌پذیر و صاحب اندیشه‌های الهی و بزرگ در سلسله آموزش‌های شبکه‌سازی را تقدیم خوانندگان گرامی کردم.

اکنون مهندسی معکوس این فرآیند را بررسی کنیم.

رهبران تاثیرگذار چگونه باعث پیدایش و رشد و پویایی شبکه‌ها و سازمان‌های فروش می‌شوند؟

عملکرد متفاوت و دیدگاه مثبت در هر شرایط خصوصیت ذاتی یا اکتسابی بزرگمردان و زنانی است که می‌توانند با حفظ و انجام و تقویت این فرآیند به شایستگی مستحق عنوانی شوند به نام رهبر!

رهبران انسان‌های متفاوتی هستند که مسائل و چالش‌ها را متفاوت می‌بینند و همین دیدگاه و عملکرد متفاوت باعث می‌شود که پیروان از این دیدگاه‌ها پیروی کنند.

منش و چگونگی طرح و بیان این دیدگاه‌ها را شاید بتوان در قالب کلماتی تحت عناوینی چون شجاعت، مقاومت، استمرار و ایمان و باور قوی جست‌وجو کرد؛

ولی به مراتب بزرگ‌تر از بار این کلمات است.

رهبر انسان اندیشمند و فرهیخته‌ای است که پذیرفته برای حل چالش‌های خود و سازمانش باید پیشگام و ثابت‌قدم باشد و همواره در پی تقویت خود و سازمانش تلاش می‌کند.

همزمان که مربی و استاد است اما در هر شرایط دانش‌آموز هم هست و می‌داند که باید همچنان یاد بگیرد و با ارتقای خود باعث ارتقای تک‌تک اعضای سازمانش شود.

رهبر برای اثبات شایستگی‌هایش هم خوب حرف می‌زند و هم خوب عمل می‌کند؛

یا بهتر بگویم با عمل‌کردن شایستگی‌هایش را در راه بلوغ دیگران خرج می‌کند.

رهبر راهِ رفتن را نشان می‌دهد، ولی در مقام عمل حرکت می‌کند و جای پاهای خود را برای پیروان علامت‌گذاری می‌کند.

تشکر می‌کنم از مردان و زنان با‌ایمانی که در مسیر سعادت گام برمی‌دارند و تشنه آموختن هستند.

ان‌شاءالله که در همه ارکان جامعه شاهد بلوغ و ظهور رهبرانی عالی با باورهای عالی و عملکردی متفاوت باشیم تا بتوانیم از پیچ تند اقتصادی و اجتماعی این روزها به سلامت گذر کنیم.

آینده هر سازمان و صنعت و اجتماعی به نوع رفتار و تفکر متفاوت رهبرانی وابسته شده که باید در همین چالش‌ها رشد و نمو کرده و از دل تهدیدها فرصت‌ها را خلق کنند، به شخصه عهده‌دار رهبری سازمانی هستم که در همین شرایط اقتصادی که دستمایه عدم نتیجه‌گیری بسیار از اهالی صنعت بیمه شده!

در راه گسترش و پویایی سازمان فروشم و رساندن بیمه‌های زندگی به اقشار کم‌درآمد تلاش وافری دارم و آمارها نشان می‌دهد که ما به فضل الهی روبه‌رشد هستیم و با سرعتی عالی در مسیر سعادت و در راستای رسالتمان در حرکتیم.

رسالت ما رساندن بیمه‌های زندگی به اقشار کم‌درآمد جامعه و صاحبان اصلی این محصول یعنی دهک‌های پایین جامعه است و از آن مهم‌تر عضوگیری از بطن جامعه با هر سلیقه و سبک زندگی و راهنمایی آنها برای بهتر‌بودن و آموزش کارگاهی بلوک‌های تکنولوژی فکر و در نهایت تولد رهبرانی بزرگ که در یک لحظه جادویی با ناکامی‌های گذشته خداحافظی می‌کنند و فعل خواستن را برای همیشه سرلوحه تمام اقداماتشان می‌کنند.

از خوانندگان گرامی دعوت می‌کنم به سایت bime2543.net سری بزنند و مقالات ارزشمند آن را مطالعه کنند و ما را در هر چه بهتر عمل‌کردن یاری و راهنمایی فرمایند.

ما تصمیم داریم با ادبیات شبکه‌سازی و جذب تمامی سلایق بتوانیم در ارائه انواع محصولات بیمه‌ای به هموطنانمان باعث آسایش و امنیت آنها شویم.

ما تصمیم داریم با گسترش شبکه‌های فروش خود در استان‌های مختلف شاهد تولد رهبرانی باشیم که می‌توانند مسیر سعادت را برای پیروان هموارتر کنند.

ما در حالی عهده‌دار این رسالت بزرگ شده‌ایم که شرایط اقتصادی اقشار کم‌درآمد بحران‌های جدیدی را تجربه می‌کند و اتفاقاً در این شرایط است که می‌خواهیم نقش پررنگ‌تری داشته باشیم.

انشاءالله با آموزش محوری در صنعت بیمه مردان و زنان با‌ایمانی را پرورش می‌دهیم که همگی در راستای تحقق هر ایرانی یک پک نمونه زندگی موثر خواهند بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *